Základní škola a Mateřská škola
Horní Benešov

Výlet za pokladem do Malé Morávky – velká třída mateřské školy

Do Malé Morávky jsme odjeli hledat poklad v úterý 6. 6. 2023. Děti se na tento den moc těšily a i přesto, že nám ráno trochu káplo, nakonec počasí vyšlo. Při příjezdu na místo se nás ujali dva instruktoři, kteří nás rozdělili na dvě skupiny. Každému z dětí dali mapu s plánkem trasy. Trasa byla dlouhá celkem asi 1,5 km.  Cestou jsme museli splnit osm úkolů, které nás dovedly až k pokladu. Ale nebylo to tak jednoduché, protože jsme z čísel, které jsme různě hledali, museli na konci trasy vyluštit a spočítat kód, abychom mohli poklad z nalezené truhly získat. Všechny úkoly jsme splnili a každý z nás si tak mohl z truhly vybrat krásného plyšáka, ze kterého měly děti obrovskou radost.

Ještě nám vyšel chvíli čas do příjezdu autobusu, tak si děti na místním hřišti zadováděly. Výlet se nám moc líbil a věříme, že si každý z dětí určitě vezl domů ten „svůj“ zážitek.

  paní učitelky a děti z velké třídy

Přihlášení