Třída roku

Ve školním roce 2021-2022 po dvou covidových letech proběhla opět celoroční soutěž nazvaná „Třída roku“, ve které se mezi sebou utkaly všechny třídy 2. stupně.

Žáci sbírají od září pro svou třídu body za nejrůznější aktivity. Hlavními kritérii hodnocení tříd jsou ozdobené vánoční stromečky, sběr papíru (podzimní i jarní část), běh o Vánočního kapra.

Vysoce hodnocena je účast ve sportovních i vědomostních soutěžích na školní, okresní a krajské úrovni, vystoupení školního sboru Nic moc a pomoc s organizací akcí pořádaných školou či SRPDŠ. Úklid v šatnách je už jenom pomyslnou – ale velmi důležitou – třešničkou na dortu.

Vítězná třída – loňská  6. A. – dostala i letos štědrý příspěvek na školní výlet do ZOO Lešná, který financovalo  SRPDŠ. Děti si výlet moc užily a pokusí se o titul „třída roku“ zabojovat i letos.

více fotografií zde (fotogalerie Rajče)