Základní škola a Mateřská škola
Horní Benešov

Tak jsme se dočkali Halloweenu

Po třech letech přišel konečně čas, kdy bylo možno uspořádat akci Halloween tak, jak si po právu zaslouží. V pátek 4. listopadu se ve večerních hodinách před školou setkaly děti druhého stupně ve strašidelných i méně hrozivých kostýmech a maskách s očekáváním, co je dnes všechno čeká. Počasí bylo vskutku listopadové. Mžení sílilo, ale i přesto jsme se vydali do ulic v průvodu a náramně jsem si jej užili.

Po návratu do školy nás čekal tradiční program s vyhlášením nejlepších masek. Porota tentokrát byla ve složení: Ing. Pavel König, Lenka Králová, Jana Lichevníková, Lenka Dobešová a Andrea Šindlerová. Diskotéky se letos ujal náš bývalý žák Danek Duškevič.

Děti běhaly po škole a plnily úkoly v anglickém jazyce a také si prošly ministezku odvahy.

Půlnoční kino s Dámou v černém a Rodinou Addamsovou zakončilo večer plný zážitků a legrace.

A ráno po brzkém budíčku a úklidu školy se všichni rozloučili a myslím, že většina se uložila doma ke spánku. Noc byla opravdu krátká a moc se toho nenaspalo.

Ceny si odnesli:

Nejlepší maska porotce: Ing.Pavel König

Nejskvělejší halloweenský obraz: Filip Hudec a Vladimír Studenský (7. A)

Maska v kategorii šesté třídy:

1. Patrik Ondrusz

2. Miroslav Valas

3. Šimon Tesař

Maska v kategorii sedmých tříd:

1. Filip Hudec

2. Terezie Kormaňáková

3. Pavlína Králíková

Maska v kategorii osmých tříd:

1. Josef Monsport

2. Filip Pecháček

3. Jakub Mikulčík

Poděkování:

SRPDŠ za financování akce, porotě za nelehké rozhodování. Všem mým kolegům, kteří se podíleli na přípravách, samotném večeru a nocovali ve škole s námi. Děkujeme i bývalým žákům naší školy, kteří pomáhali, a bez nichž by to také nešlo.

Mgr. Beata Dostálová

Spoustu fotografií najdete zde (fotogalerie Rajče)

Přihlášení