Základní škola a Mateřská škola
Horní Benešov

Školní kolo soutěže Opavský průmysl očima dětí

 

Fotografická soutěž pro žáky základních škol pořádaná Střední školou technickou Opava ve spolupráci se Sdružením důlních a strojírenských technologií nazvaná OPAVSKÝ PRŮMYSL OČIMA DĚTÍ se koná již několik let a letos se zapojila i naše škola. Žáci 8.tříd navštívili firmu Hansen Electric v Opavě a fotografovali tam zajímavé objekty ve výrobních halách.

Během měsíce dubna proběhlo na naší škole školní kolo soutěže OPOD (Opavský průmysl očima dětí). Žáci 2. stupně vybírali a hlasovali pro nejlepší fotografie svých spolužáků.

Na 1. místě se umístil Dominik Tušínovský, o 2. a 3. místo se podělili opět Dominik Tušínovský a Pavlína Králíková, oba z 8. A.

Do dalšího kola zasíláme 7 fotografií. Autory jsou Dominik Tušínovský, Pavlína Králíková, Patricie Brázdová, Schiedková Nicol a Schiedková Terezie.

Pokud některé z těchto fotografií postoupí do dalšího kola, budou vytištěny a v prvním červnovém týdnu budou použity k uspořádání výstavy v prostorách galerie OC Breda. Vyhodnoceny budou kategorie Cena odborné poroty a Cena návštěvníků výstavy.

Rodiče a známí, zajeďte se na výstavu podívat a dejte svým dětem hlas!

Dětem osmých tříd velmi děkuji za zdařilé fotografie.

Mgr. Kateřina Kupčíková

Přihlášení