Základní škola a Mateřská škola
Horní Benešov

Nejlepší sportovec okresu Bruntál

Česká unie sportu každoročně oceňuje nejlepší sportovce bruntálského okresu.

Letošní slavnostní vyhlášení proběhlo 29. ledna ve společenském sále hotelu Slezan v Bruntále. Za úspěšnou medailovou sezonu ve sportovní střelbě získala ocenění i žákyně naší školy – Amálie Knapová.  Amálka se střelbě věnuje již několik let a každý závod je pro ni velkou výzvou. Poslední medaili si dovezla z celorepublikového závodu Scopi cup, který se konal v lednu v Plzni. Umístila se na krásném druhém místě. V březnu ji pak čeká účast na mistrovství republiky. Za tělesně postižené při SK TPS Olomouc se bude snažit kvalifikovat také na mezinárodní závody v zahraničí.

Amálce gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

Přihlášení