Naši florbalisté na turnaji v Ostravě

Ještě za tmy jsme v pondělí 16. 1. 2023 odjížděli z Horního Benešova na krajské kolo  ČEPS  CUPU  ve florbalu  do Ostravy.

Na turnaj jsme přijeli plní očekávání, jak bude vypadat hala týmu FCB Ostrava, jaká bude úroveň ostatních týmů a jaký bude náš výsledek.

Do Ostravy přijelo 10 týmů z celého kraje. Hrálo se ve dvou skupinách po 5 družstvech. My jsme hráli ve velice vyrovnané skupině, kde nebyl jasný favorit. Postupně jsme se střetli s týmy z Ostravy (prohra 1:2), Třanovic (výhra 2:1), Havířova (prohra 1:3) a Štramberku (po velkém boji prohra 1:2). Naši chlapci předvedli výkony plně srovnatelné se soupeři. Hráli s velkým nasazením, často soupeře přestříleli, ale jak to ve sportu bývá, ne vždy vyhrává ten lepší.

Radost z výhry

se měnila ve smutek (i slzičky) z těsných proher.

Dobrá nálada se do týmu vrátila při 30 minutovém čekání na zpáteční  autobus, které si kluci

užili na eskalátorech.

Celkově jsme se umístili na 7. až 8. místě.

Hoši, díky za předvedený výkon!

Mgr. Marek Petlach