Základní škola a Mateřská škola
Horní Benešov

Krajské kolo NERFLIGY v Bruntále

Dne 15. ledna se v Bruntále uskutečnil krajský postupový turnaj v Nerf-lize pro Moravskoslezský kraj. V Moravskoslezském kraji se Nerf-liga těší velké oblibě a má zde zastoupení mnoha klubů s dlouholetou tradicí. Do krajského finále se probojovalo celkem 18 mužstev ve třech kategoriích z šesti kvalifikačních měst. Celkem 6 mužstev sehrálo mistrovské zápasy v kategorii starší žáci, 12 mužstev se kvalifikovalo v kategorii mladší žáci a v kategorii MINI. Naši školu reprezentovala dvě družstva v kategoriích mladší žáci a MINI proti týmům z  Kopřivnice, Karviné, Nového Jičína, Ostravy, Opavy a Bruntálu. Jako benjamínci turnaje se však zahanbit nenechali ani jedni a zkušené týmy z velkých měst pěkně potrápili.

Poděkování patří nejen žákům z páté třídy (Hrabcová, Maňásek, Šinal) a těm z nižších tříd (Veselý, Jachymčák, Horság), ale i rodičům, kteří jim pomohli se turnaje zúčastnit.

Bohuslav Jančík, vedoucí kroužku

Přihlášení