Základní škola a Mateřská škola
Horní Benešov

Soutěž „Kreslím, kreslíš, kreslíme…“

20. 10. 2022 proběhla soutěž „Kreslím, kreslíš, kreslíme…“na SŠUP v Opavě. Naši žáci soutěžili ve třech kategoriích. Ngoc Gia Linh Nguen, Tereza Kosíková, Klára Křenková, Barbora Pospíšilová a Eduard Stěpanov si mohli porovnat své „výkony“ s ostatními soutěžícími. Jejich úkolem bylo co nejvíce využít svou tvůrčí fantazii a nakreslit postavy či portréty modelů v netradičním pojetí. Menší děti mohly kreslit hračku. Soutěže se zúčastnilo okolo stovky dětí.

Tereza Kosíková ukázala svůj obrovský talent a získala příčku nejvyšší, za což ji patří obrovské poděkování.

Oceněné a další vybrané práce putují na výstavu v ZUŠ na Solné ulici v Opavě. V úterý 1. listopadu 2022 v 18.00 se zde uskuteční vernisáž, kde budou práce vystaveny. Zástupci SŠUP Opava předají autorům oceněných prací diplomy a drobné dárky. Výstava potrvá do konce listopadu.  

Mgr. Kateřina Kupčíková

více fotografií zde (fotogalerie Rajče)

Přihlášení