Základní škola a Mateřská škola
Horní Benešov

Co se nám letos povedlo ve školní družině?

Sbírka pro Sagapo, překvapení pro kamarádku Anušku při rehabilitování v lázních, týdenní projekt ,,Lidské tělo“, účast v soutěži s obrazem ,,Strom lásky“-společná práce všech dětí, návštěva Domu pro seniory v našem městě – čtení pohádky, předání přání, osobních vzkazů a obrázků, návštěva místní knihovny, připojili jsme se ke sbírce pro opuštěná zvířátka, vyrobili jsme přáníčka pro obyvatele DPS ke Dni matek, v parku u Benekovu jsme oslavili netradičně Den dětí a 6.6. jsme si užili nádherné odpoledne v místním Sagapu, kde si pracovnice tohoto zařízení pro děti připravily mnoho krásných aktivit, děti si mohly zasadit kytičky do zakoupených truhlíků z naší sbírky a nakonec si všechny děti pochutnaly na čerstvé cukrové vatě – DĚKUJEME! Zvládli jsme to 🙂

Ze srdce děkujeme všem, kteří se zapojili do sbírky, SRPDŠ děkujeme za finanční příspěvek ke Dni dětí, za který byla zakoupena sladká odměna a dodržen pitný režim :-).

Děkujeme za celý školní rok p.as. Martině Míčkové a Nikole Virágové, jsme rádi, že jste s námi, i když ne každý den, trávily společný čas. My jsme si tenhle školní rok náramně užili a rozhodně jsme se nenudili. Teď už se všichni těšíme na prázdniny a všem dobrým lidem přejeme krásné léto, ty nejkrásnější zážitky a prožitky a mnoho zdraví!

Děti ze 3.oddílu školní družiny

P.S. za sebe celým srdcem DĚKUJI dětem z družiny, protože to byla krásná jízda:-)

Taťána Knapová, vychovatelka

Přihlášení